Kuidas valida köögimööbli furnituuri?

Köögi sisustus peaks olema mitte ainult ilus, vaid ka usaldusväärne. Hästi valitud köögikomponendid tagavad sujuvuse ja kerguse uste avamine ja sulgemine, nende tihedus ja kinnituse ohutus kapid ja riiulid. Igaüks, kes kujundab uue köögi, mõtles, kas tasub kokku hoida köögimööbel ja milline kaubamärk on kõige usaldusväärsem?

Isegi kõige odav köök jääb ilusamaks palju kauem ja rõõmustab omaniku, kui ta hoolitses kinnituste ja sulgurite eest. Kööki ostes peaksite seda tegema lähtuda eeldusest, et kasutusaeg on vähemalt 10 aastat. Köögi uurimine kell pikaajaline perspektiiv, kuid kastide halva kvaliteediga juhenditega olete teie riskite kulutada suure summa raha spetsialistile helistamiseks ja remondiks. Kõrval statistika järgi on talitluse häireteks kõige tundlikum köögi mehaaniline osa jaotused. Seetõttu ei soovita me kokku hoida ja soovitame teil kohe paigaldada kvaliteetsed furnituurid. Köögimööbli furnituuri valimisel peate tähelepanu pöörama materjalile. Veelgi enam, pöörake tähelepanu töötsüklite arvule, garantiile ja tootjale.

Milline on kõige parem köögimööbli furnituur?

Saksamaa või Austria kaubamärgid on hea valik. Brände on mitu (näiteks kaubamärk BLUM), kes on turul end sisse seadnud. Köögi ostmine koos Euroopa furnituuriga annab ostjale kvaliteedi garantii. Pealegi, köögimööbli kokkupanijatele võimalus kiiresti paigaldamine ilma spetsiaalsete tööriistade kasutamiseta ja fassaadide kahjustamise ohuta. Sellel põhjusel, suur osa garnituuridest on varustatud Euroopa furnituuridega.

 

Nüüd on turule ilmunud palju Hiina kaupu, kes positsioneerivad ennast, alternatiivse furnituurina taskukohase hinnaga. Kuid selline valik on alati risk. Ei ole mingit garantiid, et teie köögis on sama

“Kvaliteet” Hiina. Hiina firmadel pole nime ja mainet turul. Selles mõistes , suurtel Saksa brändidel on midagi kaotada ja seetõttu püüavad nad seda hoida brändi ja köögimööbli furnituuri kvaliteet.

Mille pealt siis kokku hoida?

Esiteks proovige mahutada projekti kõige tüüpilisemad furnituurid – kastid ja silmuseid. Ilma väljatõmmatavate võrkude, võlunurkade, pudelialuste jne. Lihtsustatud projekt optimeerib eelarvet.

Teiseks peate mõistma, et riistvara tarnijatel on standardsed positsioonid, mis on hea hinnaga. Nende hulka kuuluvad sahtlid sügavus 500 mm, peahinged ja paljud muud tarvikud.

Selliste tarvikute kohta saate teavet meie konsultantidelt. Pärast kataloogi uurimist saate kohe saate aru ja näete, millised liitmikud sobivad teie projekti jaoks. Võimalusena võite alati helistada meie spetsialistidele ja küsida oma küsimusi.